ما عاشق شنیدن پیامها و نظرات شما هستیم.

  سوالات متداول

  نحوه کار پی ارز به چه صورت هست؟

  مجموعه پی ارز یک واسط امین بین خریدار و فروشنده میباشد که طرفین بتوانند بدون دغدغه از اعتماد به طرف مقابل تبادلات ارزی خود را انجام دهند. همیشه اول خریدار مقدار ریالی درخواست را به حساب ریالی پی ارز واریز میکند و پس از تایید دریافت مبلغ یورویی به حساب کسی که ریال واریز کرده واریز میشود و بعد از اینکه خریدار یورو تایید دادند که یورو به حسابشون نشسته است مقدار ریالی به حساب فروشنده یورو واریز میشود.

  برای تبادل ارز حداقل یا حداکثری وجود دارد؟

  از آنجا که تبادل ها به صورت توافقی بین طرفین میباشد حداقل و حداکثر آن را خریدار و فروشنده خودشان تعیین میکنند.

  ملاک تعیین نرخ ارز کدام مرجع است؟

  با توجه به نوسانات زیاد ارز شاید درست نباشد تنها یک سایت رو مرجع قرار بدیم برای تعیین نرخ بهتر این هست از سایت ها و صرافی های مختلف استعلام کنید تا بتونید نرخ دقیق را پیدا کنید. برای دسترسی راحت تر شما میتوانید از بات تلگرامی نوسانات ارز استفاده کنید تا به صورت همزمان نرخ ها از سایت ها و صرافی ها را در کنار هم داشته باشید.

  یک حواله چقدر زمان میبره؟

  انجام حواله به عوامل مختلفی بستگی دارد. مورد اول نرخ فروشنده ارز هست که با توجه به میانگین نرخ خرید و فروش برای دیگران معقول باشد یا نه. مورد بعدی که در زمان یک حواله تاثیر گذار هست حساب های خریدار و فروشنده ارز است که امکان واریز فوری داشته باشند. در صورت امکان واریز فوری یک حواله ارزی میتواند کمتر از دوساعت انجام شود و طرفین ریال و یورو در حساب خود دریافت کنند.

  آدرس:

  دفتر مرکزی – کاشان خیابان غیاث الدین جمشید, نجوم ۱۸, پلاک ۵

  شنبه تا جمعه ۹ الی ۲۰ به وقت ایران

  اطلاعات تماس:

  +49 176 27392928

  +98 936 840 9191

  info@payarz.com